Start Centrum Sportowo - Rekreacyjne
Centrum Sportowo - Rekreacyjne
 

FERIE NA SPORTOWO Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY SPORTU I REKREACJI PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 15. Styczeń 2024 10:26
Plakat ferii z GOKSIREM - śnieżna sceneria, w lewym dolnym rogu śnieżny bałwanOd poniedziałku rozpoczynamy ferie zimowe w gminie Świdnica. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas zimowej przerwy w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym. 

Równie atrakcyjny program Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji przygotował dla dzieci i młodzieży w 19 świetlicach na terenie gminy Świdnica.
 
Mamy dla Was niespodziankę – promocyjne ceny wstępu na basen (poniedziałek - piątek w godzinach 6:00-15:00).

Dzieci i młodzież do 18 roku życia zapłacą 5 zł za 70 minut pływania.

Dorośli powyżej 18 roku życia – 15 zł za 70 minut pływania.

Zapraszamy!
images/stories/news/2024/ferie_goksir.jpg
 
SAUNA PAROWA ZNOWU DZIAŁA - ZAPRASZAMY! PDF Drukuj Email
Środa, 15. Listopad 2023 14:50
Logo Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym
Uwaga! Prace naprawcze przy saunie parowej dobiegły końca. Od dzisiaj jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym.
 
ZMIANY W FUNKCJONOWANIU BASENU I HALI W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 30. Październik 2023 12:37
Logo CSR w Witoszowie DolnymGminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy informuje, iż w dniach 01. oraz 11 listopada br. hala sportowa oraz basen w Centrum Sportowo - Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym będą nieczynne.
 
OD 4 WRZEŚNIA ZAPRASZAMY NA BASEN W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 28. Sierpień 2023 06:56
Plywakpłynący crawlemInformujemy, że po przerwie technologicznej otwieramy basen w Witoszowie Dolnym.

Nowy sezon kąpielowy rozpoczynamy już 4 września 2023 r.

Zapraszamy!
 
BASEN W WITOSZOWIE DOLNYM - PLANOWANA PRZERWA TECHNOLOGICZNA PDF Drukuj Email
Czwartek, 22. Czerwiec 2023 09:24
Logo Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Witoszowie DolnymInformujemy, że w związku z planowaną przerwą technologiczną, basen w Centrum Sportowo - Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym czynny będzie do dnia 23 czerwca 2023r.

Od dnia 24 czerwca 2023 r. płatności za wynajmy squasha i boiska hali sportowej będzie można dokonać wyłącznie przelewem na konto nr: 81 1600 1462 1749 6202 2000 0001, w tytule przelewu proszę podać dzień i godzinę wynajmu.
 
BASEN I ŚCIANKA WSPINACZKOWA - PRZERWA WAKACYJNA PDF Drukuj Email
Piątek, 01. Lipiec 2022 00:00
Od 28 czerwcNapis Centrum Sportowo-Rekreacyjnea br. następują zmiany organizacyjne dotyczące funkcjonowania Centrum Sportowo - rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym podczas wakacji:

Od 28.06 do końca wakacji ścianka wspinaczkowa będzie nieczynna. Również basen będzie w trakcie wakacji niedostępny z powodu przerwy konserwacyjnej.

Basen zostanie ponownie otwarty dla wszystkich chętnych w dniu 6. września 2021 r. Wszystkich już teraz serdecznie zapraszamy !
 
PODSUMOWANIE ZAWODÓW PŁYWACKICH O PUCHAR WÓJTA GMINY ŚWIDNICA PDF Drukuj Email
Wtorek, 14. Czerwiec 2022 15:12
Podium zawodów pływackich - zawodniczki w otoczeniu Wójt Gminy, Zastępcy Wójta, dyrekcji GOKSiR, Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty i Dyrektor SP w WitoszowieW poniedziałek 13 czerwca, na pływalni Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym byliśmy świadkami niesamowitych sportowych emocji. Młodzi pływacy z wszystkich Szkół Podstawowych z terenu Gminy Świdnica rywalizowali na Mistrzostwach w Pływaniu Uczniów o puchar Wójta Gminy Świdnica.

Uczniowie do zawodów przystąpili w następujących kategoriach wiekowych:
a) uczniowie klas I-II SP (dystans -  25 m stylem dowolnym)
b) uczniowie klas III-IV SP (dystans -  25 m stylem grzbietowym i dowolnym)
c) uczniowie klas V-VI SP (dystans -  50 m stylem grzbietowym, klasycznym, dowolnym, 25 m stylem motylkowym),
d) uczniowie klas VII-VIII SP i absolwenci  do lat 19 (dystans - 100 m stylem dowolnym i zmiennym)

Kilkadziesiąt młodych osób w blokach startowych, gorący doping, atmosfera fair play oraz świetna zabawa w wodzie to elementy, które towarzyszyły wszystkim uczestnikom od pierwszego do ostatniego startu. Młodzież zaprezentowała nietuzinkowe umiejętności pływackie bijąc rekordy w rożnych stylach i dystansach.

Zwycięzcy z każdej kategorii otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Wielkie brawa dla wszystkich uczestników! To była przyjemność gościć was na naszej pływalni! Gołym okiem widać, że czujecie się na torach pływackich jak ryba w wodzie.

Życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu umiejętności pływania.

Szczegółowe wyniki zawodów z podziałem na kategorie znajdziecie pod poniższymi linkami:


Więcej zdjęć w GALERII


 
BASEN ZA ZŁOTÓWKĘ NA FERIE ZIMOWE PDF Drukuj Email
Środa, 02. Luty 2022 11:23
Tor pływacki, na nim pływak płynący crawlemCo można kupić za złotówkę? Na przykład godzinny bilet na basen w Witoszowie Dolnym. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji przygotował atrakcyjną ofertę cenową na bilety wstępu dla dzieci i młodzieży podczas rozpoczynających się ferii zimowych. 

W dniach od 31.01 do 4.02.2022 r. oraz od 7.02 do 11.02.2022 r. (w godzinach 6:00 - 16:00) oferujemy Państwu następujące ceny biletów:

  • do 18 roku życia – cena biletu 1 zł/h
  • powyżej 18 roku życia – cena biletu 10 zł/h.
Z A P R A S Z A M Y  !

Plakat - na tle błękitnej wody po lewej dwa koła ratunkowe i tekst ogłoszenia
 
6 WRZEŚNIA PONOWNIE URUCHOMIENIE BASENU W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Czwartek, 26. Sierpień 2021 06:45
pływak na torze basenowym płynący stylem crawl Przekazujemy dobre wieści dla wszystkich z Państwa, którzy nie mogą się już doczekać powakacyjnego otwarcia pływalni w Witoszowie Dolnym. Jeśli tylko pandemiczne obostrzenia nie pokrzyżują zamierzeń, basen zostanie otwarty w dniu 6. września 2021 r.
Zachęcamy do śledzenia facebookowego profilu gminy Świdnica oraz Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, gdzie na bieżąco będziemy informować Państwa o ewentualnych zmianach.
 
BASEN I ŚCIANKA WSPINACZKOWA WZNAWIAJĄ DZIAŁALNOŚĆ ! PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 31. Maj 2021 07:46
Baner Centrum Sportowo-RekreacyjnegoW związku z poluzowaniem obostrzeń od 28 maja basen sportowy oraz ścianka wspinaczkowa na Hali sportowej wznawiają swoją działalność i są otwarte dla wszystkich chętnych w swoich zwykłych godzinach funkcjonowania.
Obowiązuje reżim 50% obłożenia ww. obiektów.

Pamiętajmy, że w zamkniętych pomieszczeniach obowiązują nadal zasady zakrywania ust i nosa, zachowanie dystansu społecznego oraz dezynfekcja rąk.

Wszystkich chętnych ZAPRASZAMY!
 
RUSZAJĄ ZAJĘCIA NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ PDF Drukuj Email
Wtorek, 08. Wrzesień 2020 09:08
ZAWODY WSPINACZKOWEOd 7 września Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy zaprasza na zajęcia wspinaczkowe w Centrum Sportowo- rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym. Ścianka będzie otwarta w poniedziałki i środy w godzinach 18:30 – 21:00.
Czytaj dalej…
 
WRACAJĄ ZWYKŁE GODZINY FUKCJONOWANIA BASENU W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Wtorek, 08. Wrzesień 2020 08:57
Basen w Witoszowie DolnymUwaga! Wróciła szkoła, a z nią wróciły "stare" godziny funkcjonowania Centrum Sportowo- Rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym. Od 1 września basen czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00. W sobotę i niedzielę od 11:00 do 22:00.
Serdecznie zapraszamy i przypominamy o dezynfekcji i pozostałych obostrzeniach spowodowanych epidemią. Prosimy o stosowanie się do zaleceń.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2