Start Centrum Sportowo - Rekreacyjne
Centrum Sportowo - Rekreacyjne
 

Logo Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym


Centrum Sportowo-Rekreacyjne

Witoszów Dolny 60

58-100 Świdnica

tel. 727 408 444

e-Mail: centrum@goksir.swidnica.plU W A G A !

Od 28 czerwca br. następują zmiany organizacyjne dotyczące funkcjonowania Centrum Sportowo - rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym podczas wakacji:

  • Od 28.06 do końca wakacji ścianka wspinaczkowa będzie nieczynna.

  • Basen po przerwie konserwacyjnej zostanie ponownie otwarty dla wszystkich chętnych  w dniu 6. września 2021 r.

(jeśli tylko nie ukażą się nowe obostrzenia dot. działania obiektów sportowych)

 

Wszystkich chętnych ZAPRASZAMY!
* * *


 
Honorujemy karty:


MultiSport plus OK System
6 WRZEŚNIA PONOWNIE URUCHOMIENIE BASENU W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Czwartek, 26. Sierpień 2021 06:45
pływak na torze basenowym płynący stylem crawl Przekazujemy dobre wieści dla wszystkich z Państwa, którzy nie mogą się już doczekać powakacyjnego otwarcia pływalni w Witoszowie Dolnym. Jeśli tylko pandemiczne obostrzenia nie pokrzyżują zamierzeń, basen zostanie otwarty w dniu 6. września 2021 r.
Zachęcamy do śledzenia facebookowego profilu gminy Świdnica oraz Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, gdzie na bieżąco będziemy informować Państwa o ewentualnych zmianach.
 
BASEN I ŚCIANKA WSPINACZKOWA WZNAWIAJĄ DZIAŁALNOŚĆ ! PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 31. Maj 2021 07:46
Baner Centrum Sportowo-RekreacyjnegoW związku z poluzowaniem obostrzeń od 28 maja basen sportowy oraz ścianka wspinaczkowa na Hali sportowej wznawiają swoją działalność i są otwarte dla wszystkich chętnych w swoich zwykłych godzinach funkcjonowania.
Obowiązuje reżim 50% obłożenia ww. obiektów.

Pamiętajmy, że w zamkniętych pomieszczeniach obowiązują nadal zasady zakrywania ust i nosa, zachowanie dystansu społecznego oraz dezynfekcja rąk.

Wszystkich chętnych ZAPRASZAMY!
 
RUSZAJĄ ZAJĘCIA NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ PDF Drukuj Email
Wtorek, 08. Wrzesień 2020 09:08
ZAWODY WSPINACZKOWEOd 7 września Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy zaprasza na zajęcia wspinaczkowe w Centrum Sportowo- rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym. Ścianka będzie otwarta w poniedziałki i środy w godzinach 18:30 – 21:00.
Czytaj dalej…
 
WRACAJĄ ZWYKŁE GODZINY FUKCJONOWANIA BASENU W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Wtorek, 08. Wrzesień 2020 08:57
Basen w Witoszowie DolnymUwaga! Wróciła szkoła, a z nią wróciły "stare" godziny funkcjonowania Centrum Sportowo- Rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym. Od 1 września basen czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00. W sobotę i niedzielę od 11:00 do 22:00.
Serdecznie zapraszamy i przypominamy o dezynfekcji i pozostałych obostrzeniach spowodowanych epidemią. Prosimy o stosowanie się do zaleceń.
 
31.08 CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNE BĘDZIE NIECZYNNE PDF Drukuj Email
Piątek, 28. Sierpień 2020 06:45
logoW związku z planowaną przez Świdnickie Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. modernizacją pompowni wody w miejscowości Witoszów Dolny i przewidywaną przerwą w dostawie wody informujemy, że w dniu 31 sierpnia 2020 r. Centrum Sportowo – Rekreacyjne w Witoszowie Dolnym będzie nieczynne. Mamy nadzieję, że prace zostaną wykonane zgodnie z założeniami i od 1 września drzwi Centrum znów będą dla Państwa otwarte.
 
WZNAWIAMY FUNKCJONOWANIE BASENU W CENTRUM SPORTOWO – REKREACYJNYM W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Czwartek, 13. Sierpień 2020 13:07
foto: Basen ponownie otwartySzanowni Klienci!

PO PRZERWIE SPOWODOWANEJ EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA, WZNAWIAMY FUNKCJONOWANIE BASENU W CENTRUM SPORTOWO – REKREACYJNYM W WITOSZOWIE DOLNYM.
Czytaj dalej…
 
AQUA AEROBIK W RAMACH ZAJĘĆ KLUBU ABC SENIORA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 28. Październik 2019 00:00
Foto: Zajęcia Aqua Aerobiku w ramach klubu ABC SENIORAW każdą środę, ponad 20 osobowa grupa seniorów z gminy Świdnica spotyka się na basenie w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Witoszowie Dolnym, aby dbać o zdrowie, ćwiczyć i wspólnie spędzać czas.
Czytaj dalej…
 
MANEWRY STRAŻACKIE W CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNYM W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Wtorek, 02. Lipiec 2019 15:23
foto: Ćwiczenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Witoszowie Dolnym na basenieW ostatnią niedzielę czerwca  goście opuszczający basen  Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym byli świadkami niecodziennej zbiórki Ochotniczej Straży Pożarnej w Witoszowie Dolnym. Korytarz zaczęli wypełniać strażacy chcący wziąć udział w manewrach w wodzie. Mimo późnej pory na szkolenie stawiła się także Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.
Czytaj dalej…
 
PIERWSZE OFICJALNE PŁYWACKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY ŚWIDNICA ZA NAMI PDF Drukuj Email
Piątek, 31. Maj 2019 12:52
foto: Zawody pływackie W czwartek 30 maja, na basenie Gminnego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym rywalizację o gminny prymat podjęło 73 zawodników reprezentujących szkoły podstawowe z gminy Świdnica.
Czytaj dalej…
 
I OFICJALNY TRIATHLON DZIECI W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 27. Maj 2019 11:40
foto: zawody triathlonowe - biegUczniowie klasy sportowej ukierunkowanej na triathlon w Witoszowie Dolnym startują już w zawodach pływackich, rowerowych i w biegach przełajowych. Jednak w prawdziwej imprezie triathlonowej i to w randze Pucharu Polski wezmą udział 30 czerwca w Pniewach koło Poznania.
Czytaj dalej…
 
MŁODZI PŁYWACY NA START PDF Drukuj Email
Środa, 22. Maj 2019 08:14
foto: pływakW czwartek, 30 maja uczniowie gminnych placówek oświatowych spotkają się na basenie Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym na pierwszej edycji cyklu zawodów pływackich. Tegoroczne zmagania młodych adeptów pływania przeprowadzone zostaną stylem dowolnym, a od przyszłego roku szkolnego meetingi pływackie rozpocznie styl grzbietowy, następnie styl klasyczny, a zakończy ponownie styl dowolny (technika kraulowa).
 
KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU UMIEM PŁYWAĆ PDF Drukuj Email
Środa, 06. Marzec 2019 14:47
Logo projektu UMIEM PŁYWAĆ90 uczniów z trzech gminnych szkół podstawowych rozpoczyna kolejną edycję programu „Umiem pływać”.  5 marca br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej zainaugurowali zajęciami na basenie w Witoszowie Dolnym.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2