Start Sport, LZS LIGA ORLIKA 2018/2019
LIGA ORLIKA 2018/2019 PDF Drukuj Email
Piątek, 9 Listopad 2018
foto: Liga Orlika w LutomiAmatorska Liga Orlika organizowana przez Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Świdnicy przy pomocy animatorów orlików w Lutomi i Szczepanowie dotarła na półmetek rozgrywek. W Rundzie jesiennej zostały do rozegrania już tylko dwie kolejki na Hali w Witoszowie Dolnym.


Walka w czołówce i na dole tabeli prezentuje się imponująco. Niemal każdy mecz rozgrywek dostarcza dużo emocji a młodzi piłkarze od początku rozgrywek dają z siebie wszystko. Drużyny grają systemem każdy z każdym, w jednym tygodniu odbywa się jedna kolejka tj. 4 meczów: w soboty od godziny 14.00. O kolejności końcowej drużyn w tabeli decyduje ilość zdobytych punktów. Na tym etapie rozgrywek zestaw wyników oraz tabela prezentuje się następująco: Tabela rozgrywek

Gratulujemy wszystkim młodym piłkarzom ambicji i wyników a trenerom i rodzicom zaangażowania i nieprzerywalnego wspierania swoich pupili. Zachęcamy do śledzenia rozgrywek na żywo i głośnego dopingowania drużyn z gminy Świdnica i gminy Marcinowice.
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: