Start Aktualności Ogłoszenia REKRUTACJA - Projekt: „Cykliczność Natury. Międzypokoleniowe ekologiczne motywacje”
REKRUTACJA - Projekt: „Cykliczność Natury. Międzypokoleniowe ekologiczne motywacje” Drukuj Email
Środa, 1 Grudzień 2021
Plakat projektu Cykliczność Naury - dominujące barwy beż, elementy roślinne po prawej stronie, część górna jaskółki na gałęziDzielimy się. Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego, wspólnie z Centrum Edukacji Gerontologicznej, otrzymały dofinansowanie na działania edukacyjne wokół tematyki ogrodu permakulturowego i cykliczności natury, w których gerontologia jest ich integralną częścią.

W ogrodzie, jak w życiu człowieka, obserwujemy powtarzające się cykle. To chyba nie przypadek, że zaczynamy w porze roku symbolicznie nawiązującej do okresu ludzkiego życia, wiodącego wątku wielu działań - jego jesieni. Ale nie tylko.

Ze starszymi chcemy spotykać osoby młode – tam, gdzie spotkania są przyjemne: w kuchni, w ogrodzie, na łące… w Krzyżowej. To tutaj tworzymy ekologiczny ogród i chcemy byście byli jego częścią, byśmy się wzajemnie poznawali, inspirowali i w tym nurcie wzrastali.

W planach naszego projektu znajdziecie warsztaty, wydarzenia, wyjazdy… O wydarzeniach będziemy informować Was na bieżąco.
Zapraszamy! Bądźcie częścią naszego projektu „Cykliczność Natury. Międzypokoleniowe ekologiczne motywacje”.  

Szczegóły dotyczące udziału w projekcie:
Projekt jest realizowany na terenie i dla mieszkańców powiatu świdnickiego.
Zapraszamy do udziału w projekcie osoby w każdym wieku, którym bliska jest tematyka życia w zgodzie z naturą, ekologią, a także w nurcie pielęgnacji relacji międzyludzkich.
Jeśli jesteście dodatkowo Lider(k)ami aktywnie działającymi na rzecz społeczności lokalnej, z przyjemnością odwiedzimy Was w Waszych Stowarzyszeniach, Kołach Gospodyń Wiejskich, Świetlicach Wiejskich, Domach Kultury, by opowiedzieć o projekcie.
Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są przez:
  • Agnieszka Duduś, Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego
    Telefon kontaktowy: 506 730 373
    e-Mail: agnieszka.dudus@krzyzowa.org.pl
  • Marta Prucnal, Centrum Edukacji Gerontologicznej
    Telefon kontaktowy: +48 534 899 065
    e-Mail: cyklicznosc.ceg@gmail.com

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: