Start Aktualności Imprezy "MAŁY, DUŻY CI TO POWIE - RUCH TO SAMO ZDROWIE" - ZA NAMI ZAJĘCIA SPORTOWE W BYSTRZYCY GÓRNEJ
"MAŁY, DUŻY CI TO POWIE - RUCH TO SAMO ZDROWIE" - ZA NAMI ZAJĘCIA SPORTOWE W BYSTRZYCY GÓRNEJ Drukuj Email
Sobota, 30 Październik 2021
Instruktaż korzystania z urządzeń na siłowniZa nami sportowy wieczór w Bystrzycy Górnej pod hasłem "Mały, duży Ci to powie - ruch to samo zdrowie". Uczestnicy wydarzenia wieczorową porą na Placu Zabaw próbowali swoich sił na urządzeniach street workout oraz pod okiem trenera personalnego uczyli się jak prawidłowo korzystać z urządzeń siłowni "pod chmurką".

Nie zabrakło rozgrywek w piłkę, konkurencji zwinnościowych i nagrody w postaci pysznej kiełbaski z ogniska. Dzięki nowej ścieżce oraz zamontowaniu dodatkowego oświetlenia, Plac Zabaw stał się bezpiecznym miejscem do uprawiania sportu i rekreacji, dostępnym o każdej porze. Środki na tę inwestycję udało się pozyskać w ramach operacji wsparcia Lokalnych Strategii Rozwoju kierowanych przez społeczność związaną z Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020.

Oby to bezpieczne i oświetlone miejsce tętniło życiem przez cały rok. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Bystrzycy Górnej (ale nie tylko) do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Znak Unii Europejskiej - 12 żółych gwiazd na niebieskim tle LOGO Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Logo LEADER Logo LGD Stowarzyszenie Szlakiem Granitu

 „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: